Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: Çekişte Düşüş ve Motorda Titreme Problemi

Bookmark and Share

Çekişte Düşüş ve Motorda Titreme Problemi 22 May 2017 17:30 #178580

• dtolgaataman
  • dtolgaataman's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 43
  • Teşekkür Sayısı: 9
Arkadaşlar merhaba. çoğunuzun bildiği gibi 2000 model 61bin kmde sadece benzinli bir 6n2 sahibiyim. aracımda son 3-4 gündür problem meydana gelmeye başladı. aracımı ilk çalıştırışımda motorda aşırı derece bir titreme meydana geliyor ve bu aracın içinden de çok yoğun olmadan hissedilebiliyor. ayrıca bu problem meydana geldiğinden beri aracımın çekişinin düştüğü kanaatindeyim. bugün yaklaşık 10 dakika boyunca rölantide çalıştırdım aracı ve devir saatini kontrol ettim. araç 1000 devirin biraz altında rölantide çalışıyor ancak arada sırada bir dalgalanma yaşayıp hafifçe silkeleniyor. yaklaşık bir hafta önce daha önce hiç benzin almadığım bir yerden benzin aldım. acaba kötü yakıtla alakalı bir durum olabilir mi? bir de ben triger kayışından kaynaklanabileceğini düşünüyorum çünkü değişim zamanı neredeyse geldi. sizce problem nedir? başına daha önce böyle bir şey gelen var mı?
VW Polo 6N2
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: poyrazvw

Çekişte Düşüş ve Motorda Titreme Problemi 02 Şub 2018 15:23 #179506

• blueangel_6n2
  • blueangel_6n2's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 2
Merhaba bende 6n2 kullanıcısıyım dostum, çekişte düşüş ve boşa aldığımda araçın rölantisinde dalgalanma bendede oluyor, özel volkswagen servisinde aracımın bakımlarını yaptırıyorum. Sana boğaz kelebeği ile ilgili bir sıkıntı olabileceğini söyleyebilirim, usta heryere baktı araçta bir sorun bulamadılar bilgisayara bağlayıncada bir sorun gözükmüyor. sadece boğaz kelebeği arızası veriyor cihaz, usta temizledi adaptasyon attı şimdilik idare ediyorum ama rölantide dalgalanmalar ara ara oluyor ! :( bakalım gittiği yere kadar artık daha sonra değişicem herhalde boğaz kelebeğini bi kontrol ettir adaptasyonunu yaptırt temizlettir düzelicektir !!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Dogum Gunuleri

Blnt41 Bugun (30) (25.02.1988), cnyt Bugun (36) (25.02.1982), tksen41 Bugun (33) (25.02.1985), ubulut Bugun (31) (25.02.1987), ugrpab Bugun (27) (25.02.1991), resistance 1 gun (25) (26.02.1993), Asil_Kurt 2 gun (28) (27.02.1990), meko86 2 gun (32) (27.02.1986), musa1907 2 gun (36) (27.02.1982), mustafa188 2 gun (25) (27.02.1993)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.237 saniye