Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri

Bookmark and Share

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 09 Eki 2015 15:08 #169568

• emre07
  • emre07's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 15
sider_85 yazan:
Park ampulü denetimi devre dışı bıraktım Son durum budur ve arıza lambası yanmıyor vag ile

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Araçta görünen tüm ışıkları yazarmısınız çok beğendim aynı seninki gibi yaptırmak istiyorum sisler falan çok güzel olmuş eline sağlık dostum 2011 1.6 tdı confortline modeline yapabilir miyim acaba ??
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 22 Eki 2015 13:39 #169872

• caglartas
  • caglartas's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 40
  • Teşekkür Sayısı: 8
2013 trendline polom var... farlarından hiç memnun değilim. içindeki ampulu değiştirirsem işe yarar mı? yardımcı olursanız sevinirim

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 22 Eki 2015 16:09 #169875

• hüseyin
  • hüseyin's Avatar
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 724
  • Teşekkür Sayısı: 246
Osram Night breaker deneyebilirsin, aydınlatma olarak sıradan ampullerden daha başarılı

Sent from my iPhone using Tapatalk
vw.. 2012 bluemotion şeker beyazı vw..
hüseyin
SAMSUN<---_--»ordu

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 25 Eki 2015 20:04 #169932

• caglartas
  • caglartas's Avatar
  • Kullanıcı
mavi renk vermesini istemiyorum... umarım sunduğunuz ürün öyle değildir

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 26 Eki 2015 10:37 #169955

• caglartas
  • caglartas's Avatar
  • Kullanıcı
bu sabah night breaker unlimited taktırdım poloma... umarım beklediğim gibi çıkar, akşamı bekliyorumm :D

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 26 Eki 2015 18:50 #169964

• caglartas
  • caglartas's Avatar
  • Kullanıcı
iyi aksamlar... sabah bahsettigim uzere osram night breaker unlimited far ampulumu taktim ve gercekten sonuclar cok iyi, herkese tavsiye ederim. ayrica park lambalarini da turuncu ampul ile degistirdim ve su an goruntu olarak da memnunum :)) bir de arac ici vites ustu aydinlatmasini da degistirip led taktirdim. Tum fotograflari paylasiorumBu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 26 Eki 2015 19:35 #169965

• hüseyin
  • hüseyin's Avatar
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 724
  • Teşekkür Sayısı: 246
Beğenmene sevindim, 2 yıl kullandım nightbreaker, sonunda yetersiz gelince bixenon a geçtim :))

vw.. 2012 bluemotion şeker beyazı vw..
hüseyin
SAMSUN<---_--»ordu

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 26 Eki 2015 19:58 #169967

• caglartas
  • caglartas's Avatar
  • Kullanıcı
belki ilerde ona da gecerizz :)

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 26 Eki 2015 22:03 #169976

• emre07
  • emre07's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 15
Arkadaşlar ben beyaz far ve sis aldık bunlar arıza ışığı yakar mı?? Bilgisi olan varmı 4 ünü toplam 20 YTL'ye aldım :side:
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Re:Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 27 Eki 2015 19:18 #170011

• caglartas
  • caglartas's Avatar
  • Kullanıcı
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

arkadaslar gunduz gozuyle de bi foto cekip paylasim istedim :) osram night breaker unlimited ve turuncu park isiklari

Dogum Gunuleri

emreeyucell Bugun (27) (17.01.1991), EMREVO Bugun (32) (17.01.1986), GRedCAR Bugun (28) (17.01.1990), Dorukhan 1 gun (33) (18.01.1985), hu109 1 gun (28) (18.01.1990), JuSToNe 1 gun (36) (18.01.1982), kartalkaraali 1 gun (38) (18.01.1980), oeb 1 gun (41) (18.01.1977), adamım 2 gun (-5) (19.01.2023), alhn01 2 gun (25) (19.01.1993)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye