Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri

Bookmark and Share

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 16 Eyl 2016 16:42 #176177

• ysnysn
  • ysnysn's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 14
Merhabalar sis farlarım sonradan takılma yani orjinal değil diye tahmin ediyorum, bunlarda erime oluyormuş sise 55w takınca o yüzden 35w herhangi bir h8 ampul sorun çıkartmaz değil mi? Bir de gündüz farı yerine özellikle takmam gereken bir ampul tipi var mı? 93 tip diye geçiyormuş bir arkadaş da 67 tip önermiş. Osram diadem çok güzel bir turuncu ışık veriyor uyumlu mudur gündüz farı soketine eritme yapar mı sizin özellikle önerebileceğiniz ampul tipi var mı?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 16 Eyl 2016 17:17 #176178

• Gearbox
  • Gearbox's Avatar
  • Moderator
  • Mehmet
  • Gönderiler: 2412
  • Teşekkür Sayısı: 844
ysnysn yazan:
Merhabalar sis farlarım sonradan takılma yani orjinal değil diye tahmin ediyorum, bunlarda erime oluyormuş sise 55w takınca o yüzden 35w herhangi bir h8 ampul sorun çıkartmaz değil mi? Bir de gündüz farı yerine özellikle takmam gereken bir ampul tipi var mı? 93 tip diye geçiyormuş bir arkadaş da 67 tip önermiş. Osram diadem çok güzel bir turuncu ışık veriyor uyumlu mudur gündüz farı soketine eritme yapar mı sizin özellikle önerebileceğiniz ampul tipi var mı?

Merhabalar Gündüz farları sürekli yanması sebebiyle LED kullanmanızı tavsiye ederim. Turuncu bir Led ile hem halojenden daha parlak bir görünüm elde edilir hemde ısı olarak daha düşük seviyede olur.

Sis farları için 35w için olur olmaz dememek yanlış olur. Ancak deneyerek görebilirsiniz ürünün kalitesine göre..
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 16 Eyl 2016 18:26 #176179

• ysnysn
  • ysnysn's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 14
Teşşekkür ederim cevabınız için, sisler açık gezmeyi zaten sevmiyorum auto far sensörü aldım bi coming home leaving homeda yanar bir de lazım olduğunda yakarim. Peki erime yaparsa ben gözle kontrol ederek anlayabilir miyim ve de eriyince ne gibi zararı olur görüntü açısından veya kullanım açısından?

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 18 Eyl 2016 20:34 #176199

• Gearbox
  • Gearbox's Avatar
  • Moderator
  • Mehmet
  • Gönderiler: 2412
  • Teşekkür Sayısı: 844
ysnysn yazan:
Teşşekkür ederim cevabınız için, sisler açık gezmeyi zaten sevmiyorum auto far sensörü aldım bi coming home leaving homeda yanar bir de lazım olduğunda yakarim. Peki erime yaparsa ben gözle kontrol ederek anlayabilir miyim ve de eriyince ne gibi zararı olur görüntü açısından veya kullanım açısından?

Erime yaptığı kısım krom yansıtıcı olduğu için aydınlatmanız değişir ve göz almaya başlar. Ancak allah korusun daha ileri giderse yangına bile sebep olabilir. O nedenle dikkat etmekte fayda var.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 02 Eki 2016 13:48 #176320

• aFaCaN58
  • aFaCaN58's Avatar
  • Kullanıcı
  • OLursa Ekime oLmazsa Kasıma...
  • Gönderiler: 24
  • Teşekkür Sayısı: 1
sabit başlık altında her kasa için her modele göre ampül tipleri yazılsa benim gibi yeni vw kullanıcıları için süper kolaylık olur.
Gafil ne bilir neşe-i pür şevk-i vegay-ı
Meydan-ı celâdetteki enver-i sefayı
Meydan-i gazâ aşk ile tekbirler alınca
Titrettiğinde rûy-i zemin arş-i semâyı

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 04 Eki 2016 19:29 #176344

• aFaCaN58
  • aFaCaN58's Avatar
  • Kullanıcı
  • OLursa Ekime oLmazsa Kasıma...
  • Gönderiler: 24
  • Teşekkür Sayısı: 1
Gafil ne bilir neşe-i pür şevk-i vegay-ı
Meydan-ı celâdetteki enver-i sefayı
Meydan-i gazâ aşk ile tekbirler alınca
Titrettiğinde rûy-i zemin arş-i semâyı

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 08 Şub 2017 09:42 #177751

• metehan33
  • metehan33's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 40
  • Teşekkür Sayısı: 2
Arkadaşlar Merhaba, 2012 Polo aracimda park lamlasına beyaz led taktım, Kısa farlar orjnl duruyor. şimdide uzun farları ilandaki xenonları takayım diyorum. (Selektörlerde fln daha iyi ışık için.)
Deneyen fikri olan var mıdır? (far Erimesinden de tırsmıyor değilm)
www.hepsiburada.com/philips-h7-x-treme-v...fazla-i-pm-otm011300
x

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 08 Şub 2017 11:46 #177755

• Cerid
  • Cerid's Avatar
  • Genç Forumcu
  • 1.4 com. 6R
  • Gönderiler: 324
  • Teşekkür Sayısı: 65
ilandaki xenon değil sadece sarılık oranı beyaza daha yakın olan normal h7 tip far ampülleridir. ben %110 luğunu kullanıyorum orjinallere göre aydınlatma mesafesi ve performansı daha iyidir. Normal xenon takarsanız karşıdan gelenin gözünü alıp çok da iyi birgörüş mesafesi sağlamazsınız.

Polo 6R İç-Dış Tüm Ampül Tipleri - Xenon - Halojen ve Led Ampül Tipleri 11 Nis 2017 19:01 #178262

• Turkish Sound
  • Turkish Sound's Avatar
  • Kullanıcı
  • @turkishsound
  • Gönderiler: 7
selam

2015 polo 1.2 tsi comfortline bmt aracım için led far takmak istyorm. ama lamba tiplerini bilmiyorum (uzun,kısa,gündüz farı) yardımcı olursanız sevinirim tşkler.

Dogum Gunuleri

emreeyucell Bugun (27) (17.01.1991), EMREVO Bugun (32) (17.01.1986), GRedCAR Bugun (28) (17.01.1990), Dorukhan 1 gun (33) (18.01.1985), hu109 1 gun (28) (18.01.1990), JuSToNe 1 gun (36) (18.01.1982), kartalkaraali 1 gun (38) (18.01.1980), oeb 1 gun (41) (18.01.1977), adamım 2 gun (-5) (19.01.2023), alhn01 2 gun (25) (19.01.1993)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.319 saniye