Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

• Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Rot balans bozukluğu

Bookmark and Share

Rot balans bozukluğu 13 Tem 2016 16:35 #175365

• nevzat34
  • nevzat34's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 73
  • Teşekkür Sayısı: 17
Merhaba.
Rotbalansı her lastikçi yapamaz daha doğrusu lastikçi ayrı bişey rotbalans servisi apayrı.
Tam teşekküllü bilgisayarlı rotbalans makinesi olan bor yerde yaptirmanı öneririm illa servis şart değil. Bılgisayarlı rotbalans servisinde milimetrik olarak sıfır hata ile ayarlıyorlar. Tabiki altta rot kollarinda bi sıkınti varsa rotbalansci serviste bunlari degistir der sana kagit verir yok sorun yok saglamsa parçalar bilgisayarla ayarliyorlar. Malesef beylikdüzünde yer tavsiye edemem o tarafi bilmem
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Re:Rot balans bozukluğu 14 Tem 2016 16:22 #175380

• BALKANİZM
  • BALKANİZM's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 44
  • Teşekkür Sayısı: 9
Merhaba arkadaşım
Beylikdüzünde sana tavsiye edebileceğim yerin adresini veriyorum.
Birlik sanayi sitesi 5. Cadde No:18 lasmax
Yardımcı olacaklardır arkadaşlar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Re:Rot balans bozukluğu 14 Tem 2016 16:39 #175383

• singlewolf
  • singlewolf's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 99
  • Teşekkür Sayısı: 2
Merhaba kardeş, siz bu lastikçide mi yaptırıyormusunuz. oraya sorarım ama bilgisayarlımıdır rot yaptırdınız mı hiç. ücret bilginiz var mı.BALKANİZM yazan:
Merhaba arkadaşım

Rot balans bozukluğu 14 Tem 2016 17:35 #175384

• reco
  • reco's Avatar
  • Kullanıcı
  • 6R DSG TDI
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 16
her direksiyon titremesini Rot ayarına baglamayın önce bie jant düzeltmesi ile beraber lastiklerinin balansını da ayarlatmanı tavsiye ederim çünkü yüksek hızlardaki aşırı titreme genelde balans ayarından olur ama jant düzeltilmediği sürece rota boşa boşuna para bayılma. eğer jant ve lastik balansların tamam ama halen titreme yaşıyorsan en son çare Rot ayarını yaptır.

Re:RE: Re:Rot balans bozukluğu 14 Tem 2016 18:44 #175389

• BALKANİZM
  • BALKANİZM's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 44
  • Teşekkür Sayısı: 9
singlewolf yazan:
Merhaba kardeş, siz bu lastikçide mi yaptırıyormusunuz. oraya sorarım ama bilgisayarlımıdır rot yaptırdınız mı hiç. ücret bilginiz var mı.BALKANİZM yazan:
Merhaba arkadaşım

Rot değil vermiş olduğum adres lastikçi yani balans ayarı yaptırman için.Ben balans ayarını oraya yaptırıyorum sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar hatta cumartesi gidip balans ayarı yaptırıcam.Titremeyi balanstan yapar eğer ki direksiyonu bıraktığında sağa sola çekiyorsa o zaman rot ayarı ister

Re:RE: Re:Rot balans bozukluğu 26 Tem 2016 17:38 #175530

• singlewolf
  • singlewolf's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 99
  • Teşekkür Sayısı: 2
merhaba kardeş balansını yaptırdın mı ? kaç paraya yapıorlar ? lastik rotasyon balans yaptıracağım da, 40 50 gibi mi ? bilgisayarlı aletiyl yapıor olayı deil mi ?BALKANİZM yazan:
singlewolf yazan:
Merhaba arkadaşım

Rot değil vermiş olduğum adres lastikçi yani balans ayarı yaptırman için.Ben balans ayarını oraya yaptırıyorum sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar hatta cumartesi gidip balans ayarı yaptırıcam.Titremeyi balanstan yapar eğer ki direksiyonu bıraktığında sağa sola çekiyorsa o zaman rot ayarı ister

• Sayfa:
  • 1
  • 2

Dogum Gunuleri

Berguc Bugun (28) (16.07.1990), ertan349N Bugun (32) (16.07.1986), gökhan___ Bugun (33) (16.07.1985), kir-pi Bugun (26) (16.07.1992), kmlahataksoy Bugun (26) (16.07.1992), MageStyle Bugun (23) (16.07.1995), Pert ustası Bugun (32) (16.07.1986), semihozdurak Bugun (31) (16.07.1987), Frknbst 1 gun (27) (17.07.1991), iLk3r 1 gun (28) (17.07.1990)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.259 saniye