Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: Mini ELM327 OBD2 Bluetooth cihazı ile yol bilgisayarı görüntüleme

Bookmark and Share

Mini ELM327 OBD2 Bluetooth cihazı ile yol bilgisayarı görüntüleme 30 May 2016 13:49 #174611

• sedat-dmrcn
  • sedat-dmrcn's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 17
mrb arkadaşlar yukarda adı geçen elm 327 cihazıyla(önerilen v1.5 sürümü) hem aracımızın arıza kodlarını android cihazımıza bağlayıp silebiliyor hem de aracımızda yol bilgisayarı yokken bile bu ciha ecuya bağlanarak ecunun sahip olduğu anlık tüketim,ortalama hız/tüketim vb.değerleri android telefonumuza indireceğimiz bir "torque"vb program sayesinde telefonumuzdan görüntüleyebilmemizi sağlıyormuş...bugün biraz araştırdım kullanan epeyce kişi var yurtiçi yurtdışında..pratik de yer kaplamıyo..ama net emin olamadım bizim araçlarımıza hangisi uyumlu veya kullanan var mı?kullanan veya bilenlerden bilgi alabilirsek faydalı olabilir acaba sisteme herhangi bi sıkıntı verir mi bu cihaz??
aşağıya bazı linkler atacağım yardımcı olabilir size de incelerken...

yurtdışı satış site linki ve ürün bilgileriyurtiçi satış site linki ve ürün bilgileri

https://www.youtube.com/watch?v=wV2vedD-DfA
https://www.youtube.com/watch?v=5qiKr_OOPwI
https://www.youtube.com/watch?v=WOQLh1iGN60&spfreload=10
- kabrin öbür tarafındaki endişe-i istikbal her ferdin en mühim mes'elesidir....
Son Düzenleme: 30 May 2016 13:51  yazan sedat-dmrcn. Sebep: video ekleme yapma
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Mini ELM327 OBD2 Bluetooth cihazı ile yol bilgisayarı görüntüleme 30 May 2016 17:50 #174626

• supreme22
  • supreme22's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 23
Bunu benim arkadaşım kendine N11 den almıştı kendisi 2011 model Doblo sahibi benim aracım 2015 Polo ve benim aracımda da çalıştı tek tip zaten.Fiyat farkı çok yok yerinizde olsam yurt içinden alırdım.Sonra uzun süre gelmeme durumu olursa değmez beklemenize.Şimdiden hayırlı olsun.

Re:Mini ELM327 OBD2 Bluetooth cihazı ile yol bilgisayarı görüntüleme 30 May 2016 19:45 #174633

• nkepoglu
  • nkepoglu's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • 2015 Polo 6C 1,4 TDİ DSG 90 bg
  • Gönderiler: 175
  • Teşekkür Sayısı: 67
Cihazdan bende var. Bluetooth uzrrinden baglanti yapiliyor. Sonra verileri okuyorsun telefonundan. 2 -3 kere kullandiktan sonra hevesiniz geciyor. Isteyen olursa satabilirim :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2015 Polo 6C1

1,4 TDİ DSG 90 bg

Re:Mini ELM327 OBD2 Bluetooth cihazı ile yol bilgisayarı görüntüleme 06 Eyl 2016 16:54 #176076

• layuhti
  • layuhti's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 3
Merhabalar. bir arkadaşımın başına geleni sizinle paylaşmak istedim. 2012 model 1.2 tdi trend araç satın aldı ve benim kullandığım elm327 cihazını denemek istedi. Cihazı araca taktık fakat ben herhangi bir bağlantı kuramadık. Cihazı çıkarttıktan sonra araç çalışmadı. Herşey normal olmasına rağmen çalışmadı. Bir çekici ile aracı özel servise götürdük. Herhangi bir çare bulamadıkları gibi bir çözüm de bulamadılar. yetkili servise götürdük fakat burada da durum aynı... Araç kalsın biz size döneriz dediler. 2 gün sonra aradılar. sorunun neden kaynaklandığını daha önce aynı sorunla karşılaşan başka bir yetkili servisten öğrendiklerini söylediler. Araç daha önce bir oto kiralama şirketindeymiş. Şirketin araca takip amaçlı taktığı GPS sistemi ile ELM327 çalıştığı için bu sorun olmuş. 1000tl ye patladı bu durum. bilginiz olsun arkadaşlar. Hayırlı günler dilerim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dogum Gunuleri

Berguc Bugun (28) (16.07.1990), ertan349N Bugun (32) (16.07.1986), gökhan___ Bugun (33) (16.07.1985), kir-pi Bugun (26) (16.07.1992), kmlahataksoy Bugun (26) (16.07.1992), MageStyle Bugun (23) (16.07.1995), Pert ustası Bugun (32) (16.07.1986), semihozdurak Bugun (31) (16.07.1987), Frknbst 1 gun (27) (17.07.1991), iLk3r 1 gun (28) (17.07.1990)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.346 saniye