Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: 6r direksiyon multimedya tuşları

Bookmark and Share

6r direksiyon multimedya tuşları 24 Ağu 2016 17:50 #175904

• ydudakli
  • ydudakli's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 12
Herkese selamlar,
Bu konu ile ilgili bir başlık var ama uzun süredir yazan olmamış ve durumum biraz aciliyet teşkil ediyor , o yüzden tekrar açarsam cevap alma ihtimalim daha yüksek diye düşündüm.
Trendline Polo ya dokunmatik teyp taktırdım haliyle hareket halinde kontrolü oldukça zor ve tehlikeli oluyor, bu yüzden direksiyondan kontrol taktırmak istiyorum, bir kaç yere sordum 1500 1600 falan dediler.(Ankara) istediğim sadece soldaki tuşlar diğer tarafa ihtiyacım yok , bu konuda beni aydınlatabilecek arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim. İyi forumlar.
vw..
:arrow: FB
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

6r direksiyon multimedya tuşları 01 Eyl 2016 08:25 #175990

• reco
  • reco's Avatar
  • Kullanıcı
  • 6R DSG TDI
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 16
bende dokunmatik parrot teyp var ama hali hazırda direksiyonda tuşların yoksa , iş masraflı ama eger varsa ekranı takan yerin bir modülle tuşlara aktarması olması lazım. bende 2013 comfotline 1.6 dsg tdi var tuşlar üzerinde iptal olduktan sonra modül ile geri bağlandı ama send hiç tuş yoksa dedikleri rakamlara çıkar.

6r direksiyon multimedya tuşları 01 Eyl 2016 08:53 #175993

• reco
  • reco's Avatar
  • Kullanıcı
  • 6R DSG TDI
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 16
ama sol taraftaki tuşlarda sadece ses açma kapama ve sesli aramalara yardımcı olan tuşlar var, ben taktırdım ama çokta bir faydasını görmedim ses açma kapama dışında, hatta direksiyonu çevirirken avuç içi denk geldiğinde teypteki sesi kesip ses ile komuda geçtiğinden bazen en zevkli yerinde sesi kesebiliyor, onun için o kadar paralar bayılıp yaptırmaman daha iyi olur.
ses açıp kapatma dışında çok bir artısı yok günlük kullanımda.

Dogum Gunuleri

Berguc Bugun (28) (16.07.1990), ertan349N Bugun (32) (16.07.1986), gökhan___ Bugun (33) (16.07.1985), kir-pi Bugun (26) (16.07.1992), kmlahataksoy Bugun (26) (16.07.1992), MageStyle Bugun (23) (16.07.1995), Pert ustası Bugun (32) (16.07.1986), semihozdurak Bugun (31) (16.07.1987), Frknbst 1 gun (27) (17.07.1991), iLk3r 1 gun (28) (17.07.1990)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.372 saniye