Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya.

Bookmark and Share

Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 19 Kas 2014 12:59 #154168

• mrtdnmz
  • mrtdnmz's Avatar
  • Kullanıcı
  • 2011 1.6 TDİ 6R
  • Gönderiler: 16
  • Teşekkür Sayısı: 1
Arkadaşlar 2011 1.6 tdi polom var. konyada ikamet ediyorum ve başıma şöyle bi olay geldi. eject cd çıkarma tuşuna bastım içerisinde cd varmı hatırlamıyordm ve cd vermedi bende vermedi diye diğer cdyi attım gerizekalı aldı 2. cd yi ve şşimdi cdler çıkmıyor. konya yetkili servis gökmen aradım 150 tl ankaraya gnderez oda bellli olmaz fyat diyorlar.(1hafta)Başına gelen varmı nasıl halletmeliyim önerileriniz nedir?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Re:Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 19 Kas 2014 18:52 #154199

• HmZ
  • HmZ's Avatar
  • Ege Bölge Sorumlusu
  • Polo 2012 6R TDI   Elektronik Hastası
  • Gönderiler: 796
  • Teşekkür Sayısı: 355
mrtdnmz yazan:
Arkadaşlar 2011 1.6 tdi polom var. konyada ikamet ediyorum ve başıma şöyle bi olay geldi. eject cd çıkarma tuşuna bastım içerisinde cd varmı hatırlamıyordm ve cd vermedi bende vermedi diye diğer cdyi attım gerizekalı aldı 2. cd yi ve şşimdi cdler çıkmıyor. konya yetkili servis gökmen aradım 150 tl ankaraya gnderez oda bellli olmaz fyat diyorlar.(1hafta)Başına gelen varmı nasıl halletmeliyim önerileriniz nedir?

Aracınızın teybi hangi model olduğunu belirtirseniz daha çabuk yardımcı olmaya çalışabiliriz size

Re:Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 19 Kas 2014 22:59 #154207

• barancagislar
  • barancagislar's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 62
  • Teşekkür Sayısı: 21
Aynı sorunu bende yaşadım(rcd310 ile) ince bir telin(çokta ince olmasın ataş kalınlığında yeterli olur) ucunu biraz kıvırın içeriye doğru uzatın cdnin boşluğuna denk geldiğini hissettiğinizde çok hafif biçimde birazda cdyi sağa sola oynatarak çekin

Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 22 Kas 2014 09:27 #154345

• mrtdnmz
  • mrtdnmz's Avatar
  • Kullanıcı
  • 2011 1.6 TDİ 6R
Hocam ilginize tşk ederim dün izinliydim sanayide bi kaç ustaya gittim ilk gittiğim konyada bilenler için bi uyarı olsun eski sanayide karacanın yanında prestij var kesin dişlisi kırılıyor 150 lira dişlisini değiştiriiyim dedi çıktı hemen belki kırık değil sade cd çıkar diyorm yok yok kırılmıştır o falaan dedi belli giydirecek bize çıktım ordan iş yapmaya gönlü yok dolandıracak adam arıyo aman dikkat. Karatay sanayinde arge elektronik var camii altında anlattam böyle böyle hemen söktü aleti 2dk da çıkardı cdleri tekrar denedi cd çıkarıyor bi arıza kırılma yok dişlide 20 lira verdm helali hoş olsun işimizi çözdü. Adam olmayan esnaflarıda allaha havale ediyoruz keşke adam olabilseler.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: al bundy 39

Re:Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 22 Kas 2014 12:43 #154349

• barancagislar
  • barancagislar's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 62
  • Teşekkür Sayısı: 21
mrtdnmz yazan:
Hocam ilginize tşk ederim dün izinliydim sanayide bi kaç ustaya gittim ilk gittiğim konyada bilenler için bi uyarı olsun eski sanayide karacanın yanında prestij var kesin dişlisi kırılıyor 150 lira dişlisini değiştiriiyim dedi çıktı hemen belki kırık değil sade cd çıkar diyorm yok yok kırılmıştır o falaan dedi belli giydirecek bize çıktım ordan iş yapmaya gönlü yok dolandıracak adam arıyo aman dikkat. Karatay sanayinde arge elektronik var camii altında anlattam böyle böyle hemen söktü aleti 2dk da çıkardı cdleri tekrar denedi cd çıkarıyor bi arıza kırılma yok dişlide 20 lira verdm helali hoş olsun işimizi çözdü. Adam olmayan esnaflarıda allaha havale ediyoruz keşke adam olabilseler.
Hayırlı olsun hocam ancak ileride yüksek ihtimalle benzer bir sorun yaşayacaksınız bende hala devam ediyor cd sıkışmasından ziyade içerideki tek cdyi dışarı çıkarmıyor bazen onun çözümü nasıl olur bende bilmiyorum arabayı satacağım için pek üzerine düşmüyorum açıkçası inşallah tekrar etmez bendeki gibi :)

Re:Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 23 Kas 2014 09:57 #154379

• mrtdnmz
  • mrtdnmz's Avatar
  • Kullanıcı
  • 2011 1.6 TDİ 6R
Daha önce yaptığınız işlem sonucu bi sıkıntı olmuş olabilir işte yfak bi dişilisi var sorn ondadır belki 150tl ye değiştiriyorlar o parçayı siz kullanıcı değilsiniz idare edin olmassa verirken iletirsiniz. Umarm sorn yaşanmaz

Re:Polo 6R 2011 Cd Çalar Sorunu Yardım Cd Çıkmıyor Konya. 23 Kas 2014 12:46 #154382

• aluc
  • aluc's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 284
  • Teşekkür Sayısı: 51
Bana da aynısı oldu 2 cd girdi içeri ince uclu birsey ile cikarabildim sonra bidaha olmadı.
2012 Audi Q5 2.0 TDI Quattro
2010 Audi A6 2.0 TDI SOLD
2013 Volkswagen Polo 1.2 Trendline
loveger.. loveger.. loveger..

Dogum Gunuleri

harun Bugun (33) (21.11.1984), MÜJDAT18 Bugun (28) (21.11.1989), ONURİCTEN Bugun (31) (21.11.1986), t.eryurek Bugun (43) (21.11.1974), savurqac 1 gun (18) (22.11.1999), alemci 2 gun (30) (23.11.1987), Hsynbz 2 gun (33) (23.11.1984), turgut 2 gun (36) (23.11.1981), baykahan 3 gun (29) (24.11.1988), ONURTEMUR 3 gun (27) (24.11.1990)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.254 saniye