Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

• Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: özön ve bahadır triger..

Bookmark and Share

özön ve bahadır triger.. 28 Ara 2014 21:20 #156459

• grano
  • grano's Avatar
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 323
  • Teşekkür Sayısı: 25
arkadaşlar bahadır otoyu aradım dün Trabzon'da bana 381 lira triger kayış seti dedi işçilikle beraber 640 TL dedi

samsun özön otoda 750 lira işçilikdahil fiyat verdi

bu konuda nerde yaptırmalıyım acaba ? dönem arası trabzona gidesim var ancak işçilik vs nasıl bahadır da veya özönde bilgisi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum şimdiden herkese teşekkürler..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

özön ve bahadır triger.. 28 Ara 2014 22:29 #156466

• osaygili
  • osaygili's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 182
  • Teşekkür Sayısı: 22
Ordudan donerken ampulumun patladigini farkettim ozon otoya ugradim 1,5 saatte cikabildim memnun kalmadim. 40 tl de ucret odedim. Triger icin bende fiyat aldim istanbulda ortalama ayni. İcinde devirdaim var mi?
2012 Polo 6R 1.4 DSG Comfortline

özön ve bahadır triger.. 28 Ara 2014 22:54 #156468

• Han
  • Han's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 180
  • Teşekkür Sayısı: 34
Giresun-Ordu arasında Fatih otomotiv volkswagen bayii var. birde ordan fiyat alın derim...samsunu ve trabzon'un ortası sonuçta.Yoğunluk olarak samsun kadar yoğun değiller.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: grano

Re:özön ve bahadır triger.. 28 Ara 2014 22:59 #156469

• NecatiDur
  • NecatiDur's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 256
  • Teşekkür Sayısı: 57
VW Fatih Ordu Ünye'ye de bayi açtı. Yol üzerinde

Necati DUR
Necati DUR

özön ve bahadır triger.. 29 Ara 2014 03:13 #156484

• grano
  • grano's Avatar
  • Genç Forumcu
osaygili yazan:
Ordudan donerken ampulumun patladigini farkettim ozon otoya ugradim 1,5 saatte cikabildim memnun kalmadim. 40 tl de ucret odedim. Triger icin bende fiyat aldim istanbulda ortalama ayni. İcinde devirdaim var mi?

devir daim ? ne oluyo tam olarak hocam ,,bütün kayışlar v kayış dahil hepsi bu fiyat demişlerdi .. bende silecekleri değiştirdim arka silecek bastırmıyo olsa gerek orta bölmede bir karış yeri silmiyo bakın burası böyle dedim yapacaz evet vs dediler ama eve geldim bi su sıktım baktım aynı yapmamaışlar tekrar gelsin diye mi yaptılar bilmiyorum ama gideyim onu yaptıracam ücret de vermem dicem

özön ve bahadır triger.. 29 Ara 2014 03:14 #156485

• grano
  • grano's Avatar
  • Genç Forumcu
Han yazan:
Giresun-Ordu arasında Fatih otomotiv volkswagen bayii var. birde ordan fiyat alın derim...samsunu ve trabzon'un ortası sonuçta.Yoğunluk olarak samsun kadar yoğun değiller.

hiç gittiniz mi siz ? ben bi araştırayım netten telefonla arar sorarım sağolun hocam..

Fatih
Giresun - Ordu Karayolu üzeri, Pazarsuyu Mevkii Bulancak
GİRESUN
Tel: 0454 315 24 25
Faks: 0454 315 24 88
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

burası olsa gerek mesaj attım haber bekliyorum..
Son Düzenleme: 29 Ara 2014 03:18  yazan grano.

özön ve bahadır triger.. 29 Ara 2014 09:21 #156497

• osaygili
  • osaygili's Avatar
  • Yeni Forumcu
Ben sordugunda triger seti degistinde bazen devirdaim pompasiyla uyumsuz olabiliyor dediler. Babamin megane aracinda bu sebepten yolda kalmisti. Renaultun omru cok kisaydi. Vw nin boyle olacagini dusunmuyorum ama bakip kontrol edilmesinde fayda var. Servis zten gerekli gorurse degistiriyor. Ve soylede bir durum var trigeri degistirdin 10000 km sonra devirdaimin ariza yapti su eksiltiyor. Trigerin tekrar degisecek ve ayni isciligi tekrar alicaklar uc kurus icin degmez. Bastan degistirmekte fayda var
Son Düzenleme: 29 Ara 2014 09:29  yazan osaygili.

özön ve bahadır triger.. 29 Ara 2014 19:48 #156524

• Han
  • Han's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 180
  • Teşekkür Sayısı: 34
Ben aracı ordan aldım, ilk bakımını da orda yaptırmıştım. Derya hanım ilgilenmişti serviste. Oldukçada ilgiliydi sağolsun...
grano yazan:
Han yazan:

hiç gittiniz mi siz ? ben bi araştırayım netten telefonla arar sorarım sağolun hocam..

Fatih
Giresun - Ordu Karayolu üzeri, Pazarsuyu Mevkii Bulancak
GİRESUN
Tel: 0454 315 24 25
Faks: 0454 315 24 88
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

burası olsa gerek mesaj attım haber bekliyorum..

özön ve bahadır triger.. 29 Ara 2014 21:49 #156542

• grano
  • grano's Avatar
  • Genç Forumcu
osaygili yazan:
Ben sordugunda triger seti degistinde bazen devirdaim pompasiyla uyumsuz olabiliyor dediler. Babamin megane aracinda bu sebepten yolda kalmisti. Renaultun omru cok kisaydi. Vw nin boyle olacagini dusunmuyorum ama bakip kontrol edilmesinde fayda var. Servis zten gerekli gorurse degistiriyor. Ve soylede bir durum var trigeri degistirdin 10000 km sonra devirdaimin ariza yapti su eksiltiyor. Trigerin tekrar degisecek ve ayni isciligi tekrar alicaklar uc kurus icin degmez. Bastan degistirmekte fayda var

hocam benim araç 2004 model 63binde yaştan dolayı değişmesi gerekiyor dedilerde artık onlar servis sonuçta tekrar aynı masrafları çıkaracaklarını düşünmüyorum onlarda bunun farkına varır heralde artık devir daim sorunu tam olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama su eksiltme sorunu vardı sorun giderildi antifiriz seviyesi düşmüştü eski olduğu için vs dediler kırmızı antifiriz koydular..vs vs

özön ve bahadır triger.. 30 Ara 2014 11:24 #156567

• osaygili
  • osaygili's Avatar
  • Yeni Forumcu
Devirdaimin cikmasi icin triger sökuluyor. Sokulen trigerde geri takilmiyor
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

Dogum Gunuleri

harun Bugun (33) (21.11.1984), MÜJDAT18 Bugun (28) (21.11.1989), ONURİCTEN Bugun (31) (21.11.1986), t.eryurek Bugun (43) (21.11.1974), savurqac 1 gun (18) (22.11.1999), alemci 2 gun (30) (23.11.1987), Hsynbz 2 gun (33) (23.11.1984), turgut 2 gun (36) (23.11.1981), baykahan 3 gun (29) (24.11.1988), ONURTEMUR 3 gun (27) (24.11.1990)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.247 saniye