Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim

Bookmark and Share

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 05 Tem 2015 16:26 #166333

• demiral
  • demiral's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 6
merhaba 2010 model polom var aracın torbıdo kısmından degısık bı ses gelıyor guuk guuk seklınde fakat bıraz ısındıktan sonra gelıyor ses bazen gelmıyor klımayı acınca dırek kesılıyor motorun içinde ses duyulmuyor fln trıgerı degıstırdık olmadı yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 05 Tem 2015 20:40 #166344

• ts polo
  • ts polo's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 12
  • Teşekkür Sayısı: 1
2015 polo sis farı nerden ve kaç liraya temin edebilirim trabzona henüz düşmedi..teşekkürler

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 05 Tem 2015 20:45 #166345

• BatuhanK
  • BatuhanK's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 60
  • Teşekkür Sayısı: 7
Merhabalar. 2013 model polo 6r chrome edition aracımın sol farında sıkıntı yaşıyorum. Geçen gün yeni ampül taktığımdan beri (h4) sıkıntı devam ediyor ki şöyle; ilk başta sol farın rengi farklı yanmaya başladı sonrasında ampülleri sağ sol değiştirip denedim ışığın rengi düzeldi ancak bu seferde kısalar açıkken sol taraf uzunları yakmışım gibi yanıyordu ve uzunlara geçtiğim zaman sol taraftaki ampul ışığı kesiyordu. bi kaç tak çıkar ve denemeden sonra iki taraftada kısalar normal yanmaya başladı ancak uzunları yaktığım zaman sol taraf yine güç kesiyor. Başta da belirttiğim gibi ampüllerde bir sıkıntı yok farklı ampül taksamda aynı şekilde sıkıntım devam ediyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hiç bir fikrim olmadan ustaların eline düşmek istemiyorum :)

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 06 Tem 2015 08:37 #166361

• AdemOyuklu
  • AdemOyuklu's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 3
merhaba ;

hocam polo 2001 trend 6n2 kapı içi kollarının takımı var mı ?

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 07 Tem 2015 09:50 #166439

• lostar58
  • lostar58's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 19
torpidodan geliyorsa genleşme valfinden geliyordur torpidonun içinden onu iyicene dinleyip görmem gerekiyor
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: demiral

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 07 Tem 2015 09:52 #166440

• lostar58
  • lostar58's Avatar
  • Kullanıcı
ts polo yazan:
2015 polo sis farı nerden ve kaç liraya temin edebilirim trabzona henüz düşmedi..teşekkürler

2015 inkini bende dışardan temin etmedim bana aracınızın resmini gönderirseniz ve sadece sis farı gerekiyorsa sizin için araştırıp fiyat bilgisi veririm dışarıdan uygun gelirse kargo yaparım

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 07 Tem 2015 09:54 #166441

• lostar58
  • lostar58's Avatar
  • Kullanıcı
BatuhanK yazan:
Merhabalar. 2013 model polo 6r chrome edition aracımın sol farında sıkıntı yaşıyorum. Geçen gün yeni ampül taktığımdan beri (h4) sıkıntı devam ediyor ki şöyle; ilk başta sol farın rengi farklı yanmaya başladı sonrasında ampülleri sağ sol değiştirip denedim ışığın rengi düzeldi ancak bu seferde kısalar açıkken sol taraf uzunları yakmışım gibi yanıyordu ve uzunlara geçtiğim zaman sol taraftaki ampul ışığı kesiyordu. bi kaç tak çıkar ve denemeden sonra iki taraftada kısalar normal yanmaya başladı ancak uzunları yaktığım zaman sol taraf yine güç kesiyor. Başta da belirttiğim gibi ampüllerde bir sıkıntı yok farklı ampül taksamda aynı şekilde sıkıntım devam ediyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hiç bir fikrim olmadan ustaların eline düşmek istemiyorum :)
farın içindeki tesisatta sıkıntı olabilir kablolarında polo normalde böyle arıza vermez bi bağlantı sorunu var galiba veya üretim hatası

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 07 Tem 2015 09:55 #166442

• lostar58
  • lostar58's Avatar
  • Kullanıcı
AdemOyuklu yazan:
merhaba ;

hocam polo 2001 trend 6n2 kapı içi kollarının takımı var mı ?
hazırda elimde yok ama bu krom tek iç açma aliminyumu satılan tipten sizinki 25 tl gibi yanlış hatırlamıyorsam fiyatı vardı

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 13 Tem 2015 15:55 #166811

• besyoo
  • besyoo's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 5
Bir kaç haftadır arabamın debrajına basarken kapı gıcırtısı şeklinde bir ses geliyor bunun nedeni nedir? Araç 27bin de Servise götürdüm baskı balata değişecek dedi 1000tl fiyat söyledi internette araştırdım biraz çeşitli çözüm önerileri vardı bazılarını denedim ama ses geçmedi. Diğer pololardada bu ses var mı bilen bir arkadaşımız varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
Son Düzenleme: 13 Tem 2015 15:58  yazan besyoo.

parça veya arıza konusunda her türlü yardım ederim 05 Ağu 2015 13:15 #167593

• lostar58
  • lostar58's Avatar
  • Kullanıcı
besyoo yazan:
Bir kaç haftadır arabamın debrajına basarken kapı gıcırtısı şeklinde bir ses geliyor bunun nedeni nedir? Araç 27bin de Servise götürdüm baskı balata değişecek dedi 1000tl fiyat söyledi internette araştırdım biraz çeşitli çözüm önerileri vardı bazılarını denedim ama ses geçmedi. Diğer pololardada bu ses var mı bilen bir arkadaşımız varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
debriyajı değiştirmeden kesemezsiniz o sesi ama servis dışında yaptırırsanız yarı fiyatına yaptırabilirsiniz 650 tl 700 gibi en fazla

Dogum Gunuleri

Borax Bugun (44) (22.05.1974), Ert1965 Bugun (28) (22.05.1990), metehan33 Bugun (28) (22.05.1990), ulubey67 Bugun (30) (22.05.1988), ynofyx Bugun (38) (22.05.1980), BC23 1 gun (25) (23.05.1993), bugra_0101 1 gun (28) (23.05.1990), DSGburak 1 gun (34) (23.05.1984), Haluk 1 gun (28) (23.05.1990), 02an007 2 gun (25) (24.05.1993)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.269 saniye