Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

BAŞLIK: Yağcı VW Servis Balıkesir

Bookmark and Share

Yağcı VW Servis Balıkesir 11 May 2013 11:47 #86570

• burakofly
  • burakofly's Avatar
  • Genç Forumcu
  • 2012 Polo 1.2 TDI
  • Gönderiler: 498
  • Teşekkür Sayısı: 52
Balıkesir servisi tam anlamıyla rezalet ve bunu hiç gitmeden anladım müşteri ilişkileri sıfır. ben bandırmada yaşıyorum balıkesire 100 bursaya 105 km uzaklıktayım balıkesir servise ne sorsam buraya gelmeniz gerekir diyorlar.

ör: geçen gün teyp kodu sordum adam pişmiş kelle gibi buraya geleceksin diyor ya bir teyp kodu için 100 gel 100 git 200 km yol mu gelecem ben diyorum evet diyor. hatta ruhsatımı fax çekeyim dedim onu bile kabul etmedi.

5 dk sonra bursa servisi aradım hemen ilgilendiler ve şasi no verip teyp kodumu öğrendim karşıdaki bey beğefendi normalde yasak fakat bir daha buraya gelip gitmeyin böyle bişey için dedi verdi kodu.

ayrıca servisteki elemanlar 300 tl lik park sensörünün görsel destekli olduğunu söyledi. forumdaki arkadaşlar uyarmasa gidip taktıracaktım.. ertesi gün bursayı arayıp öğrendim ki görsel destek için artı 300 tl daha gerekiyor..
İşletmeci / Bilişim uzmanı

Bandırma-Trabzon

"Look! I approached one more day."

[url=http://vwpolom.com/index.php/forum/Garaj%C4%B1m/89042-10-ND-061#89043
] GARAJIMA GİRMEK İÇİN TIKLA!![/url]
Son Düzenleme: 11 May 2013 11:47  yazan burakofly.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: Yağcı VW Servis Balıkesir 01 Haz 2013 22:18 #91913

• erden
  • erden's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 12
yağcı orası dostum :)) valla bende gönen deyım ama sadce bılgı almak için ararım , banada katalizör sordugum da 5000 tl cekmıstı :) komple egzoz degısır dedı, ankaraya bı telefon orjınal cıkma 300 tl ye bagladım :) o yuzden sinir olma bosver..
Yan çizemesekte, düz gider asaletimizi sergileriz loveger..

Cvp: Yağcı VW Servis Balıkesir 02 Haz 2013 18:21 #91994

• burakofly
  • burakofly's Avatar
  • Genç Forumcu
  • 2012 Polo 1.2 TDI
  • Gönderiler: 498
  • Teşekkür Sayısı: 52
erden yazan:
yağcı orası dostum :)) valla bende gönen deyım ama sadce bılgı almak için ararım , banada katalizör sordugum da 5000 tl cekmıstı :) komple egzoz degısır dedı, ankaraya bı telefon orjınal cıkma 300 tl ye bagladım :) o yuzden sinir olma bosver..

bu civardaki arkadaşlar yağcı yerine bursa doğuş otoyu tercih etsin..
İşletmeci / Bilişim uzmanı

Bandırma-Trabzon

"Look! I approached one more day."

[url=http://vwpolom.com/index.php/forum/Garaj%C4%B1m/89042-10-ND-061#89043
] GARAJIMA GİRMEK İÇİN TIKLA!![/url]

Cvp: Yağcı VW Servis Balıkesir 07 Oca 2015 16:17 #156958

• MooNSHieLL
  • MooNSHieLL's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 28
  • Teşekkür Sayısı: 1
burakofly yazan:
erden yazan:

bu civardaki arkadaşlar yağcı yerine bursa doğuş otoyu tercih etsin..

arkadaşlar yağcı ya ait 2 yer var balıkesir tarafında ben ç.kaledeyim.aracımı yağcının yeni açmış olduğu showw room dan aldım.kampanyalı idi.edremit akçay istikametini hemen geçerken yol üzerinde sol tarafta kalıyor.
bu yeni açılan bayi hakkındamı bu görüşünüz yoksa balıkesir dışındaki yer hakkındamı konuşuyorsunuz anlayamadım tam.kafamda soru işareti kaldı şimdi.???
"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EğLencesi İse; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır !
VoLKsW@GeN PoLo 2014

1.4 85 hp comfortline

Şeker Bey@zı

Yağcı VW Servis Balıkesir 15 May 2015 13:24 #163961

• burak58
  • burak58's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 205
  • Teşekkür Sayısı: 36
abimin arabayı yağcıdan aldık hangi konuda arasak yada oraya gitsek çok ilgileniyorlar personelmi değişti acaba hatta benim arabam lpgli yolda kalmıştım servise alalım hemen dediler bende lpgli olduğunu söyledim (normalde lpg li araç almazlar ) neolduğu önemli değil bir vw kullanıcı yolda kalmamalı gibi güzel konuşmuşlardı
EFSANELER ÖLMEZ, ŞEKİL DEĞİŞTİRİR

Yağcı VW Servis Balıkesir 18 May 2015 20:44 #164076

• grano
  • grano's Avatar
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 323
  • Teşekkür Sayısı: 25
çok haklısın dostum aynısını samsunda bana yaptılar bu park sensörü konuusunda anlatırken sordum üstelik bu aracların 3 boyutlu halibi görüyorsun vs dedi tam sipariş verin dedim derken sorayım dedim nereye monte ediyorsunuz ekranı dedim ne ekranı dedi ? arabayı gösterecek olan ekran işe sensörde vs dedi nasıl yani tüplü arabanın üzerindeki tüp göstergesi gibi mi dedim evet dedi ulan ben onu sanayide 150 200 liraya kralını yaptırırım dedim daga mı geçşyorsunuz dedşm 600 liraya saçma sapan park sesnörğ mğ olur yaw deyince başladılar yok efendim sşşzn araca uygun değil bir halt bilmiyoru geri kafalı madem ugun değil niye siparişi onun parası üdtünden yapıyorsunuz deyşnce zorlarına gidiyo üç kağıtçı adi insanlar başka birsey değil,,

Dogum Gunuleri

Berguc Bugun (28) (16.07.1990), ertan349N Bugun (32) (16.07.1986), gökhan___ Bugun (33) (16.07.1985), kir-pi Bugun (26) (16.07.1992), kmlahataksoy Bugun (26) (16.07.1992), MageStyle Bugun (23) (16.07.1995), Pert ustası Bugun (32) (16.07.1986), semihozdurak Bugun (31) (16.07.1987), Frknbst 1 gun (27) (17.07.1991), iLk3r 1 gun (28) (17.07.1990)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.244 saniye