Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

Vwpolom.com Portalının gelişimi, reklamasyonu ve hosting giderlerinin karşılanması adına satılan aksesuar ürün bölümü
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi

Bookmark and Share

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 05 Şub 2014 08:54 #133694

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
  • Polo Aksesuar ve Yedek Parça
  • Gönderiler: 284
  • Teşekkür Sayısı: 109
vwpolom Tuning gururla sunar
Arkadaşlar Forum Yönetimi Olarak alınan karar ile forum üyelerine en iyi malın en uygun koşullarda ulaştırılması ayrıca forumumuza katkı olması için vwpolom tuning kurulmuştur

9 Ledli T10 Dipsiz Canbus Yeni nesil Aydınlatma Ledi

Arkadaşlar montajı çok basittir, Ürünün en büyük özelliği arıza ışığı yakması muhtemel alanlarda arıza ışığı yakmadan kullanılabilmesidir Örneğin araçlarımızın parklarına takabiliriz veya Plaka aydınlatması veya iç aydınlatma ok..

Ürün ÇİFT Fiyatı : 15,00 TL ok..

Sanalpazar.com Sitesinden Kredi Kartına Vade Farksız Taksitle almak için

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Polo ve Volkswageniniz için Aksesuar, Yedek parçaları en uygun fiyatlara burada.

Güncel stok bilgisi ve fiyatlar için....

www.polotuning.net
Son Düzenleme: 12 Mar 2014 07:56  yazan polotuning.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 19:20 #136651

• Angaralı
  • Angaralı's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • Dumlupınar Üniversitesi
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 43
iyi günler bu plaka lambasına kullanacağım dipsizler 5 ledli sığar da 15 ledli sığar mı ?
Mutluluğu Tasarlayamazsın. Varsa Yaşarsın, Yoksa Bakarsın...

2011* Polo - 1.6 TDİ - DSG7
2014* Crafter - 2.0 BiTDİ
2005* Karsan J9 - 2.5D

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 20:27 #136671

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
Angaralı yazan:
iyi günler bu plaka lambasına kullanacağım dipsizler 5 ledli sığar da 15 ledli sığar mı ?

PM attım ok..
Polo ve Volkswageniniz için Aksesuar, Yedek parçaları en uygun fiyatlara burada.

www.polotuning.net

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 20:30 #136672

• HmZ
  • HmZ's Avatar
  • Ege Bölge Sorumlusu
  • Polo 2012 6R TDI   Elektronik Hastası
  • Gönderiler: 796
  • Teşekkür Sayısı: 355
Hocam bende almak istiyorum ama bnm plakalığın tekinde kamera bulunuyor nasıl yaparız bilgi verirmisiniz ?

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 20:39 #136674

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
HmZ yazan:
Hocam bende almak istiyorum ama bnm plakalığın tekinde kamera bulunuyor nasıl yaparız bilgi verirmisiniz ?

Merhabalar;

kamera olan tarafa aydınlatma ampülü takılıyor mu? bir fotoğrafı var mı ? eğer takılıyorsa alım yaparsanız size 1 tane 5 li kısa led yollarız onu kameranın olduğu tarafa takarsınız diğer tarafa uzun yollarız onu takarsınız ok..

www.polotuning.net

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 20:45 #136677

• ykaran
  • ykaran's Avatar
  • Moderator
  • '12 Bluemotion
  • Gönderiler: 1279
  • Teşekkür Sayısı: 496
ton farkı olmaması için her iki tarafa da 5 ledli ampül takın. aydınlatması kötü değil. hatta neredeyse 9 ledli ampülle aynı diyebilirim. ilk aldığımda uzunundan almıştım kamera olan tarafa sığmamıştı. daha sonra 5 ledli ile değiştirdim.

BeN GiDeRiM aDıM KaLıR DoSTLaR BeNi HaTıRLaSıN...
Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olmamdır..

Garaj'daki ZP

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 22:02 #136686

• HmZ
  • HmZ's Avatar
  • Ege Bölge Sorumlusu
ykaran yazan:
ton farkı olmaması için her iki tarafa da 5 ledli ampül takın. aydınlatması kötü değil. hatta neredeyse 9 ledli ampülle aynı diyebilirim. ilk aldığımda uzunundan almıştım kamera olan tarafa sığmamıştı. daha sonra 5 ledli ile değiştirdim.

Aynen hocam 5 ledli nerden buluruz yada link varmı sahibindenden hem alım yapalım

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 22:16 #136689

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
HmZ yazan:
ykaran yazan:

Aynen hocam 5 ledli nerden buluruz yada link varmı sahibindenden hem alım yapalım

buradan
www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-akse...edi-143808010/detay/

www.polotuning.net

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 22:48 #136699

• HmZ
  • HmZ's Avatar
  • Ege Bölge Sorumlusu
@polotuning saolun hocam eve varınca sipariş verilecektir.
Hocam bide size ulaşabilmek için bi tel verirseniz çok iyi olur

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 02 Mar 2014 23:18 #136706

• Nuri83
  • Nuri83's Avatar
  • Yasaklı
  • ulaşılması zor, kaybedilmesi kolay olan mertebe ?
  • Gönderiler: 1336
  • Teşekkür Sayısı: 287
Golfte arıza ışığı yakar mı acep ?
Vw golf VI Comfortline 1.6 Tdi DSG
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Yetkililer: Enka, polotuning, makinist

Dogum Gunuleri

02an007 Bugun (25) (24.05.1993), avara33 Bugun (33) (24.05.1985), ilker3437 Bugun (28) (24.05.1990), kursat_boz Bugun (27) (24.05.1991), ahmedum 1 gun (30) (25.05.1988), berkaygncc 1 gun (23) (25.05.1995), Dmurat 1 gun (25) (25.05.1993), DNR 1 gun (33) (25.05.1985)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.566 saniye