Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

Vwpolom.com Portalının gelişimi, reklamasyonu ve hosting giderlerinin karşılanması adına satılan aksesuar ürün bölümü
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi

Bookmark and Share

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 03 Mar 2014 07:40 #136720

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
  • Polo Aksesuar ve Yedek Parça
  • Gönderiler: 284
  • Teşekkür Sayısı: 109
Nuri83 yazan:
Golfte arıza ışığı yakar mı acep ?

Golf için şu ürünü tavsiye ediyoruz ;

www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-akse...bus-155308356/detay/
Polo ve Volkswageniniz için Aksesuar, Yedek parçaları en uygun fiyatlara burada.

Güncel stok bilgisi ve fiyatlar için....

www.polotuning.net
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 17 Mar 2014 10:56 #138240

• Mehmet27
  • Mehmet27's Avatar
  • Yeni Forumcu
  • POLO 1.4 COMFORTLINE
  • Gönderiler: 216
  • Teşekkür Sayısı: 101
ürün montajını akın kardeşimle yaptık. aydınlatma ve renk olarak mükemmel ok..

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Son Düzenleme: 17 Mar 2014 11:08  yazan Akıncı.

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 10 Nis 2014 03:46 #141028

• aykutc
  • aykutc's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 64
  • Teşekkür Sayısı: 11
Bu üründen hem iç hem de plaka aydınlatma için almak istiyorum. Ama montajını nerede yaptırabilirim? Veya bir çay ve muhabbet karşılığında birlikte yapabileceğimiz biri var mı? :)

Bir de anlamadığım şey, VW'lerde neden arıza ışığı yakıyor bu ledler? Bu ürünün yaktırmamasını sağlayan fark nedir? Arıza lambası yaktırmıyor fakat araca bir problem çıkarma ihtimali var mı peki? Sadece arıza ışığını söndürüyor ancak araç açısından risk devam ediyor mu?

Re:Ynt: SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 10 Nis 2014 07:41 #141031

• Asukasan
  • Asukasan's Avatar
  • Genel Moderatör
  • Vwpolom Geliştirme
  • Gönderiler: 2141
  • Teşekkür Sayısı: 1707
aykutc yazan:
Bu üründen hem iç hem de plaka aydınlatma için almak istiyorum. Ama montajını nerede yaptırabilirim? Veya bir çay ve muhabbet karşılığında birlikte yapabileceğimiz biri var mı? :)

Bir de anlamadığım şey, VW'lerde neden arıza ışığı yakıyor bu ledler? Bu ürünün yaktırmamasını sağlayan fark nedir? Arıza lambası yaktırmıyor fakat araca bir problem çıkarma ihtimali var mı peki? Sadece arıza ışığını söndürüyor ancak araç açısından risk devam ediyor mu?

Araclarimizda bulunan can- bus sistemi ampullerin denetimi yapmaktadir. Eğer ampuller de problem yok ise Ariza isiginiz yanmamaktadir. Can - bus uyumsuz led ampul taktiginizda Led ampuller düşük akim çektiğinden sistem oradaki ampulü calismiyormus gibi görmekte ve Ariza isiginizi yakmaktadir. Polotuning in sattigi bu led ampullerin üzerinde can bus sistemine uyumlu elektronik malzeme bulunduğundan araclariniz Ariza isigi yakmamakta ve bununda araciniza hicbir zarari bulunmamaktadır.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Vwpolom Tasarım - Geliştirme --- Forumumuzun İlk Yarı Profesyonel Videosu için Tıklayın

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 10 Nis 2014 07:44 #141032

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
  • Polo Aksesuar ve Yedek Parça
  • Gönderiler: 284
  • Teşekkür Sayısı: 109
aykutc yazan:

Merhabalar;

Hem iç aydınlatma hem plaka aydınlatmasına istiyorsanız şurada bulunan led paketlerinden aracınıza uygun olanı almanız sizin için daha karlı olacaktır

LED PAKETLERİ

öte yandan İstanbulda olduğunuzu görüyorum İstanbul'da montaj konusunda size yardımcı olacak birileri mutlaka çıkacaktır ki montajlar gerçekten çok basit ;)

Canbus ürünün üzerinde bulunan ekstra dirençler sayesinde aracınızda arıza ışığı yakmaz hocam arabaya herhangi bir zararı yoktur ok..
Polo ve Volkswageniniz için Aksesuar, Yedek parçaları en uygun fiyatlara burada.

Güncel stok bilgisi ve fiyatlar için....

www.polotuning.net
Son Düzenleme: 10 Nis 2014 07:45  yazan polotuning.

SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 10 Nis 2014 07:52 #141033

• ykaran
  • ykaran's Avatar
  • Moderator
  • '12 Bluemotion
  • Gönderiler: 1279
  • Teşekkür Sayısı: 496
kadıköy veya çamlıca da montaj konusunda yardımcı olurum.

BeN GiDeRiM aDıM KaLıR DoSTLaR BeNi HaTıRLaSıN...
Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olmamdır..

Garaj'daki ZP

Re:SATILIK T10 Dipsiz CANBUS 9 LED Yeni Nesil Plaka ve iç aydınlatma Ledi 10 Nis 2014 11:28 #141063

• Özgür
  • Özgür's Avatar
  • Genel Moderatör
  • Canlar var verilmeye Fenerbahçe'ye!
  • Gönderiler: 7157
  • Teşekkür Sayısı: 2199
aykutc yazan:

hacı ozanı da al gel bir gün halledelim ok..

Sent from my iPhone using Tapatalk
cuyanusta yazan:
Arabalar da kadınlar gibi, onlarla da olmuyor, onlarsız da.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Yetkililer: Enka, polotuning, makinist

Dogum Gunuleri

02an007 Bugun (25) (24.05.1993), avara33 Bugun (33) (24.05.1985), ilker3437 Bugun (28) (24.05.1990), kursat_boz Bugun (27) (24.05.1991), ahmedum 1 gun (30) (25.05.1988), berkaygncc 1 gun (23) (25.05.1995), Dmurat 1 gun (25) (25.05.1993), DNR 1 gun (33) (25.05.1985)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.538 saniye