Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

Vwpolom.com Portalının gelişimi, reklamasyonu ve hosting giderlerinin karşılanması adına satılan aksesuar ürün bölümü
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN

Bookmark and Share

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 27 Nis 2014 16:44 #142740

• 90khan
  • 90khan's Avatar
  • Kullanıcı
  • Farklı olsun, beni yansıtsın.
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 4
Polo 9n e takılabilir mi ve nereleri sökmek gerekir eğer oluyorsa.
90khan
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 27 Nis 2014 18:03 #142751

• Asukasan
  • Asukasan's Avatar
  • Genel Moderatör
  • Vwpolom Geliştirme
  • Gönderiler: 2141
  • Teşekkür Sayısı: 1707
90khan yazan:
Polo 9n e takılabilir mi ve nereleri sökmek gerekir eğer oluyorsa.

9n ve 9n3 tavan döşemesi ayni ben inceleyip yazarim. Fakat bu antenler tüm araçlara uygulanabilir. Ben fabia 2 ye uyguladim ve iyi bir sonuç aldim.

Tavan döşemesi kismi olarak kolayca sökülüp montaj yapiliyor. İnceleme yapip buradan paylasirim.

Fabia 2 deki görüntü bu şekilde

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.Vwpolom Tasarım - Geliştirme --- Forumumuzun İlk Yarı Profesyonel Videosu için Tıklayın
Son Düzenleme: 28 Nis 2014 18:03  yazan Asukasan.

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 27 Nis 2014 19:34 #142758

• 90khan
  • 90khan's Avatar
  • Kullanıcı
  • Farklı olsun, beni yansıtsın.
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 4
Ankaraya dönüşüme 2 hafta var gerçi ama ankaradan mı satış elden alabilir miyim?
90khan

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 27 Nis 2014 20:10 #142761

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
  • Polo Aksesuar ve Yedek Parça
  • Gönderiler: 284
  • Teşekkür Sayısı: 109
90khan yazan:
Ankaraya dönüşüme 2 hafta var gerçi ama ankaradan mı satış elden alabilir miyim?

Ürünler farklı şehirlerde olduğu için malesef elden satışımız yok isterseniz 12 tl fark ile kapıda ödemeli yolayabiliriz ;)
Polo ve Volkswageniniz için Aksesuar, Yedek parçaları en uygun fiyatlara burada.

Güncel stok bilgisi ve fiyatlar için....

www.polotuning.net
Son Düzenleme: 06 May 2014 17:12  yazan Asukasan.

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 28 Nis 2014 18:25 #142825

• polotuning
  • polotuning's Avatar
  • Yedek Parça
  • Polo Aksesuar ve Yedek Parça
  • Gönderiler: 284
  • Teşekkür Sayısı: 109
Yoğun istek üzerine 10 tl fark ile parlak siyah olarak ürün gönderebiliyoruz. 1. sayfayı inceleyebilirsiniz.

Polo ve Volkswageniniz için Aksesuar, Yedek parçaları en uygun fiyatlara burada.

Güncel stok bilgisi ve fiyatlar için....

www.polotuning.net
Son Düzenleme: 07 May 2014 16:46  yazan Asukasan.

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 07 May 2014 11:13 #143589

• Özgür
  • Özgür's Avatar
  • Genel Moderatör
  • Canlar var verilmeye Fenerbahçe'ye!
  • Gönderiler: 7157
  • Teşekkür Sayısı: 2199

Antenimiz geldi, teşekkürler polotuning alk..

Sent from my iPhone using Tapatalk
cuyanusta yazan:
Arabalar da kadınlar gibi, onlarla da olmuyor, onlarsız da.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: TwinCept

Re:SATILIK VW - SKODA - SEAT SHARK ANTEN AM-FM ÇALIŞAN 09 May 2014 10:27 #143684

• ykaran
  • ykaran's Avatar
  • Moderator
  • '12 Bluemotion
  • Gönderiler: 1279
  • Teşekkür Sayısı: 496
antenin montajı konusunda bilgi vereyim arkadaşlar.

önce bagaj kapağını açtığınızda fitilin arasından azcık ayıraradak tavan kaplamasını söküyorsunuz. daha sonrasında tavan döşemesini tutan klipsi çıkarıp tavan döşemesini ayırıyorsunuz. fazla ayırmanıza gerek yok el girecek kadar ayırmanız yeterli. bundan sonra yapmanız gereken antenin dibindeki 22 lik somunu sökmek ve fişinden anteni ayırmak. dışarıdan tavandan eski anteni çekip çıkarıyorsunuz. eski antenin soketini keserek yeni antene aktarıyorsunuz. yeni antendeki şase siyah olan. eski antendeki örgü kabloyu yeni antendeki siyah kabloya şeffaf plastik korumalı olan kabloyu da sıyırarak kırmızı olana bağlıyorsunuz. daha sonrasında yine tavandan anten deliğine oturtarak alttan 22 lik somununu sıkıyorsunuz. bunun için iki kişi gerekiyor. biri dışarıdan anteni tutuyor diğeri içeriden somununu sıkıyor. daha sonrasında soketini bağlayarak tavan döşemesini tekrar takıyoruz.

montaj konusunda istanbul anadolu yakasında ben yardımcı olabilirim. gelen arkadaşlara iş yerimde montajını yaparım. ekleri lehimliyorum daha sağlıklı olması için lehim aleti de evde yok.

BeN GiDeRiM aDıM KaLıR DoSTLaR BeNi HaTıRLaSıN...
Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olmamdır..

Garaj'daki ZP
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Asukasan, Panta1907
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Yetkililer: Enka, polotuning, makinist

Dogum Gunuleri

canerboral Bugun (31) (21.06.1987), GoktugTamer Bugun (30) (21.06.1988), kenjims Bugun (23) (21.06.1995), Korazan Bugun (34) (21.06.1984), salihsefa Bugun (34) (21.06.1984), CemKu0058 1 gun (26) (22.06.1992), Chivas 1 gun (29) (22.06.1989), cnfidan 1 gun (33) (22.06.1985), FA864 1 gun (29) (22.06.1989), Vw1903 1 gun (33) (22.06.1985)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.384 saniye