Hoş geldiniz, Ziyaretçi

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla
Dr.Ecu Trakya Bölge Bayi

Polo 6C1, 2014 - ....

BAŞLIK: Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları

Bookmark and Share

Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 27 Eki 2014 18:41 #153015

• UnHoly
  • UnHoly's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 4
  • Teşekkür Sayısı: 4
Arkadaşlar Merhaba

Yeni Polo aracımda az önce aktif ettiğim 2 özellik için kodları paylaşıyorum. Kodlamalar için VAG-COM kablosu gereklidir. 12.12.0 sürüm kablo kullandım.

Kadran Selamlama:
17 Insturments
Coding-- Long coding helper bölümüne tıklayıp
Byte 1 seçip bit'0' a tik atarak açabilirsiniz.

Ek Yakıt: (Harcanan benzin sonrası araca alınması gereken yakıt miktarı)
17 Insturments
Byte 10 seçip bit'4' e tik atarak açabilirsiniz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: savassumer, can.er, deniz6, Tubabu

Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 27 Eki 2014 22:38 #153036

• azizakgn
  • azizakgn's Avatar
  • Kullanıcı
  • 2015 Polo 1.0 Gümüş Gri
  • Gönderiler: 52
  • Teşekkür Sayısı: 13
Merhaba

Bu gibi özellikleri nasıl açabilir ya da açtırabiliriz? Elimde gerekli ekipman yok ama yetkili servisler kadran selamlama özelliği ve yol bilgisayarını açabiliyorsa onlara yaptırabilirim.

İyi akşamlar

Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 28 Eki 2014 10:13 #153057

• UnHoly
  • UnHoly's Avatar
  • Kullanıcı
Merhaba

Servisler genelde bu tür uygulamalara yanaşmıyor. Aracınız trendline mı? Yol bilgisayarı için sormuşsunuz. Açılsa bile silecek kolu üzerinde düğme yoksa menülerde gezemessiniz bildiğim kadarıyla. Araç comfortline olsaydı yardım etmeye çalışırdım. Kodlamaların yapıldığı ekran eski poloyla aynı değil Golf 7 ye benziyor kullandığım kodlar Golf e ait. Bir ihtimal selamlama açılabilir. . .
Son Düzenleme: 28 Eki 2014 10:19  yazan UnHoly.

Re:Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 28 Eki 2014 10:20 #153058

• HmZ
  • HmZ's Avatar
  • Ege Bölge Sorumlusu
  • Polo 2012 6R TDI   Elektronik Hastası
  • Gönderiler: 796
  • Teşekkür Sayısı: 355
UnHoly yazan:
Merhaba

Servisler genelde bu tür uygulamalara yanaşmıyor. Aracınız trendline mı? Yol bilgisayarı için sormuşsunuz. Açılsa bile silecek kolu üzerinde düğme yoksa menülerde gezemessiniz bildiğim kadarıyla. Araç comfortline olsaydı yardım etmeye çalışırdım. Kodlamaların yapıldığı ekran eski poloyla aynı değil Golf 7 ye benziyor kullandığım kodlar Golf e ait.

Kardeşim saty vw, seat, skoda, audi araçlarının her modelinde kodlama sistemi aynı yerden yapılmakta sadece byte ve bit yerleri değişir yada deseklediği şeyleri açar gerisini açsanda iş görmez ok..

Re:Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 28 Eki 2014 10:33 #153061

• UnHoly
  • UnHoly's Avatar
  • Kullanıcı
Orası öyle :) bit değerlerine tıklayınca karşısında açıklama yazmadığı için deneme yanılma yapmak istemedim. Yoksa Leaving Home da açacaktım büyük ihtimalle oda olur. . .Byte bit yerleri Golf 7 le aynı golf te lh için Security Acces e girmek lazım bizde oranın kodu yok olsa neler açılır neler. . .

Re:Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 28 Eki 2014 11:22 #153062

• Gearbox
  • Gearbox's Avatar
  • Moderator
  • Mehmet
  • Gönderiler: 2412
  • Teşekkür Sayısı: 844
Amerikan park ozelligine de bakin derim.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: can.er

Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 28 Eki 2014 19:59 #153084

• azizakgn
  • azizakgn's Avatar
  • Kullanıcı
  • 2015 Polo 1.0 Gümüş Gri
  • Gönderiler: 52
  • Teşekkür Sayısı: 13
UnHoly yazan:
Merhaba

Servisler genelde bu tür uygulamalara yanaşmıyor. Aracınız trendline mı? Yol bilgisayarı için sormuşsunuz. Açılsa bile silecek kolu üzerinde düğme yoksa menülerde gezemessiniz bildiğim kadarıyla. Araç comfortline olsaydı yardım etmeye çalışırdım. Kodlamaların yapıldığı ekran eski poloyla aynı değil Golf 7 ye benziyor kullandığım kodlar Golf e ait. Bir ihtimal selamlama açılabilir. . .

Evet aracım makyajlı kasa Trendline. Belki de dediğiniz gibi açılsa bile kullanamam tuş olmadığı için ama kadran selamlama özelliği çok hoş oluyor, bakalım fırsat çıkarsa karşıma yaptırmayı istiyorum.

Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 29 Eki 2014 22:00 #153131

• erdem03
  • erdem03's Avatar
  • Kıdemli Forumcu
  • Polo 6R '13 RLine VAG Edition
  • Gönderiler: 626
  • Teşekkür Sayısı: 168
kablo sahipleri listesinden size yakin olan arkadaslar iletisime gecebilirsiniz

azizakgn yazan:
UnHoly yazan:
Merhaba

Evet aracım makyajlı kasa Trendline. Belki de dediğiniz gibi açılsa bile kullanamam tuş olmadığı için ama kadran selamlama özelliği çok hoş oluyor, bakalım fırsat çıkarsa karşıma yaptırmayı istiyorum.
Bu resim ziyaretçiler için gizlidir. Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
REDLOVE 6R GARAGE
Vag-Com 11.11&12.12 Cables Owner

Re:Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 03 Kas 2014 01:44 #153310

• Mitra
  • Mitra's Avatar
  • Kullanıcı
UnHoly yazan:
Orası öyle :) bit değerlerine tıklayınca karşısında açıklama yazmadığı için deneme yanılma yapmak istemedim. Yoksa Leaving Home da açacaktım büyük ihtimalle oda olur. . .Byte bit yerleri Golf 7 le aynı golf te lh için Security Acces e girmek lazım bizde oranın kodu yok olsa neler açılır neler. . .

Mirror Link özelliğini açmak için ne yapmak lazım ????

Yeni Polo 6C1 VCDS Kodları 16 Kas 2014 23:05 #154067

• buraktezcann
  • buraktezcann's Avatar
  • Kullanıcı
  • Gönderiler: 17
UnHoly yazan:
Arkadaşlar Merhaba

Yeni Polo aracımda az önce aktif ettiğim 2 özellik için kodları paylaşıyorum. Kodlamalar için VAG-COM kablosu gereklidir. 12.12.0 sürüm kablo kullandım.

Kadran Selamlama:
17 Insturments
Byte 1 seçip bit'0' a tik atarak açabilirsiniz.

Ek Yakıt: (Harcanan benzin sonrası araca alınması gereken yakıt miktarı)
17 Insturments
Byte 10 seçip bit'4' e tik atarak açabilirsiniz.

Merhabalar - benim aracım 1.2 TSİ 90 PS comfortline - Nasıl yapabilirim bu söyledikleriniz o kabloyu temin etsem nereye takıp yapmam gerekir ?
<3

Dogum Gunuleri

canerboral Bugun (31) (21.06.1987), GoktugTamer Bugun (30) (21.06.1988), kenjims Bugun (23) (21.06.1995), Korazan Bugun (34) (21.06.1984), salihsefa Bugun (34) (21.06.1984), CemKu0058 1 gun (26) (22.06.1992), Chivas 1 gun (29) (22.06.1989), cnfidan 1 gun (33) (22.06.1985), FA864 1 gun (29) (22.06.1989), Vw1903 1 gun (33) (22.06.1985)

Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanların, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, profil bilgilerini özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girmesini rica ederiz. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.292 saniye